Biežāk uzdotie jautājumi

No kurienes tiek piegādāti Melnie ikri Lemberg?
Stores ikri

Sakarā ar aizliegumu zvejot stores no dabīgām ūdenskrātuvēm, melnie ikri Lemberg tiek piegādāti galvenokārt no Eiropas valstu storu fermām. Ikri, kas iegūti no akvakultūrā audzētām storu zivīm, pēc īpašībām neatšķiras no ikriem, kas ņemti no zivīm no dabīgā avota. Akvakultūrā audzē galvenokārt Sibīrijas (Acipenser Baerii) un Krievijas (Acipenser gueldenstaedtii) stores. Vienīgās zivju sugas, kuras atļauts zvejot, ir Amerikas stores (Polyodon Spathula). Amerikāņu stores ikri nāk no Misisipi upes zvejniecības reģioniem, ASV.
Vai jūsu produkti tiek pārbaudīti pret radiāciju?
Saistībā ar avāriju Fukušimas atomelektrostacijā Japānā

2011. gada 23. martā ASV PĀRTIKAS UN ZĀĻU PĀRVALDĪBA sagatavoja dokumentu ar nosaukumu "Pārtikas nekaitīguma jautājumi", kurā iekļauti šādi secinājumi: “(...) Jūras veltes no Klusā okeāna ziemeļiem ir drošas uzturā. Lai pārbaudītu, vai atmosfērā esošās kaitīgās vielas ietekmē zivju produktus, tiek pastāvīgi analizētas jūras veltes un zivju ražošanas bāzes. (...) "

Sīkāka informācija:
www.fda.gov
Kāpēc uz bundžas ar laša ikriem ir norādīts derīguma termiņš, bet Jūs iesakāt neņemt ikrus “turpmākai lietošanai” un pēc saņemšanas tos ātri lietot?
Ikri Lemberg ir svaigs produkts, un tam netiek veikta papildu termiskā apstrāde, izņemot tos izstrādājumus, kas deklarēti kā pasterizēti. Konservantu (E200 vai E285) pievienošana ikru produktiem minimālā daudzumā palīdz stabilizēt un pagarināt ikru glabāšanas laiku.

Uz ikru bundžas norādītais ikru derīguma termiņš ir derīgs tikai tad, ja ikrus nepārtraukti tur temperatūrā, kas nepārsniedz + 6 ° C, ražotāja oriģinālajā iepakojumā. Ja dzesēšanas ķēde sabojājas, piemēram, transportējot automašīnā vai uzglabājot ledusskapī temperatūrā virs + 6 ° C, iesakām nekavējoties lietot.

UZMANĪBU! Neviena iepakojuma vai dzesēšanas elementa daļa nav ēdama!
Kādā veidā tiek veikta kvalitātes garantija?
Lai optimāli garantētu produktu kvalitāti, mūsu uzņēmums ir ieviesis produktu kontroles sistēmu, kuru konsekventi veic augsti kvalificēti veterinārārsti. Atbilstība visiem standartiem saskaņā ar HACCP pārtikas nekaitīguma sistēmas (HACCP) prasībām ir mūsu darba neatņemama sastāvdaļa. Gadiem ilga pieredze, rūpīga meistarība un atbilstība higiēnas standartiem garantē mūsu produktu izcilo kvalitāti. Visu veidu stores ikriem ir Eiropas CITES sertifikāts (Konvencija par starptautisko tirdzniecību ar apdraudētajām savvaļas dzīvnieku un augu sugām). Papildu CITES numura etiķetē ir informācija par piegādātāju, nozvejas laiku un vietu. Turklāt CITES etiķete vairumtirgotājiem un patērētājiem garantē, ka stores, no kurām ražo ikrus, tiek nozvejotas likumīgi.
No kurienes tiek piegādāti Sarkanie ikri Lemberg?
Sarkanie ikri

Sarkanie ikri Lemberg tiek izgatavoti no dažādu savvaļā nozvejotu Klusā okeāna lašu sugu ikriem. Mūsu ražošanai ikru izejvielas tiek piegādātas tieši no labākajiem ASV (Aļaskas) un Kanādas zvejas reģioniem.
Informācija par uzņēmumu
Uzņēmums SIA "Caviarhouse.lv" jau 15 gadus Baltijas tirgū pārstāv vācu ikru māju "Lemberg". Visus šos gadus mēs strādājam ar visām mazumtirdzniecības ķēdēm Latvijā un Lietuvā, piegādājot melnos un sarkanos ikrus ne tikai veikaliem, bet arī Latvijas centrālajam tirgum, kā arī piedāvājot melnos un sarkanos ikrus mūsu klientiem mūsu ofisa-veikalos Rīgā un Daugavpilī. Visi mūsu produkti tiek ražoti un iepakoti Vācijā.
Kā tiek realizēta Lemberg produktu piegāde?
Ikru un zivju delikateses piegāde prasa stingru noteikumu ievērošanu, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu produktu svaigu. Mēs piegādājam savus produktus īpašā putupolistirola iepakojumā ar pievienotu ledu, lai nosūtīšanas laikā nodrošinātu vēsu temperatūru. Tādējādi mēs garantējam svaigu gardumu piegādi, nezaudējot kvalitāti, jebkurā gada laikā, ieskaitot karstos vasaras mēnešus.

Piegāde visā Latvijā - 5 EUR
BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 50 EUR

Piegāde visā Lietuvā un Igaunijā - 7 EUR
BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 70 EUR
Kur es varu redzēt produktus un cenas, kā arī veikt pasūtījumu?
Pieejamos produktus, cenas un pasūtījuma veikšanu ir pieejama mūsu mājas lapā www.caviarhouse.lv.
Kā arī Jūs varat apskatīt produktus un cenas mūsu Facebook lapā sadaļā "veikals" vai zvanīt pa tālr. 67313040 (no pirmdienas līdz piektdienai) un uzdot visus interesējošos jautājumus, un veikt pasūtījumu.
Priecāsimies, ja Jums būs iespēja apmeklēt mūsu ofisa-veikalu Rīgā vai Daugavpilī!
Prece pievienota grozam